Elektromotor 1.1

Shitet nga: kujtim 06 Dhj 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
elektromotor 1.1 kw 2900 rrotullime dhe 0.55 kw me 1400 rrotullime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim