GJeneratore ne gjendje shume te mire pune

Shitet nga: Shpetim 16 Jan 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Gjenerator ne Shitje ne gjendje shume te mire pune. Eshte prodhim anglez dhe ka keto performanca :

Type: P27 Ser No: V5195
KVA: 27 Volts: 415
KW: 22 AMPS: 37
HZ: 50 P.F: 0.8
RPM: 1500 PHASE: 3
Stat Con: S/Star Amb Tem: 30C
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim