Hillt Black & Decker

Shitet nga: Hillti 24 Gsh 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES HILLTIN E MARKES BLACK & DECKER ORIGINALL MADE IN ENGLAND

HILLT ANGLEZ (QË VETEM THEN BETON) NUK SHPON ,HILLTI PUNON SHUME MIER ESHT SHUME I FORT KREJT METAL VETEM HILLTI PESHON..10 kg E KA EDHE SANAKUN E VET PREJ METALI PUNON ME RRYME STANDARDE 220-240 volt ..
HILLTI KA ARDH PREJ (ANGLIE) NE KS NUK ESHT PUNUE ME TE VETEM ESHT PROVUE A ËSHT NE RREGULL.VJEN KESHTU SIQ SHIHET NE FOTO ME 2 DALTA TE VOGLA
E SHES PER ARSYE QE NUK ME DUHET SE PERDORI.... QMIMI 160.EURO

Gjithe te interesuarit le te lajmrohen hillti mund te provohet ne gjdo kohe.

NDRRIM I MUNDSHEM ME NDONJE BICIKLET TE MIER

Material Ndertimor,,Punë,të tjera,hillti,hillta,hilt,brusalica,brusalic,flex,sharr dore,bosch,flex,hilti,metabo
makita,dewalt,makina,mjete,makina dhe invertar,makina dhe mjete,shtepia,shtepi,mobilje invertar dhe rregullime,sherbime,a,s,d,f,g,h,j,k,l,p,o,i,u,y,t,r,e,w,q,z,x,c,v,b,n,m,autopjese dhe paisje,vetura,vw,golf,
passat,polo,touran,touareg,audi,mercedes,ford,opel,nissan,,kia,hyundai,toyota,peugeot,pezho,reno,
renault,citroen,man,iveco,daf,scania,mercedes benz,atego,actros,te gjitha kategorit.autopjesë,goma,guma
Fellge,fellne,drita,halogen,halogenka,a,s,d,f,g,h,j,k,l,q,w,e,r,t,y,u,i,o,p,z,x,c,v,b,n,m,ora swatch,tissot,rolex,hublot,fossil,diesel,police,esprit,casio,certina,jaguar,hublot,aparat,
jacques lemans,iwc,etj,vetura audi,bmw,opel,ford,vw,golf,polo,passat,touran,touareg,tiguan,
telefon,telefon,mobil,nokia,lg,htc,samsung,samsung galaxy,sony ericson,iphon,iphona,iphone
fotoaparat,dvd,tv,studio,muzik,sport,veshje mbathje dhe stolime te tjera.festina,longines,iphone 4,4s,5,5c
sinxhir,rreth,qafore,bizhuteri..te gjitha kategorit,puma,patike,kepuca,maica,fashion,trend
varrse,mbajtse,land rover porsche,të tjera,treger,tregera,land,rover,range rover,mercedes,porsche,
jaguar,ferrari,qels,qelsa,varrse,mbajtse,land rover,range rover,bmw x3 bmw x5 bmw x6 te tjera,autopjese
dhe paisje rimorkio,fara,krilla,fellne,fellge,paisje shtepiake,kada,tushkabin,tushkabina,pllaka,keramik,keramika
kulm,kulmi,dritare,dyer,der,laminat,parket,beton,fasad,polikolor,te tjera.Materiale ndërtimore.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim