KARCHER ME UJE TE FTOHT DHE TE NXEHT, TREFAZ

Shitet nga: Autolarje 04 Jan 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet autolarja e tipit karcher me uje te ftoht dhe uje te nxeht e ardhur nga Gjermania. Autolarja eshte trefaz dhe ka presion (shrypje) te mire. Eshte e pershtatshme per autolarje, larjen e Veturave, Autobusa, kamiona, Bagera, tepiha, fasada, kocka, oborre etj.

auto larje, shpric, autolarje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim