KOMPRESOR I AJRIT I ARDHUR NGA ITALIA

Shitet nga: Behram Dje 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET KOMPRESORI ME GJITHE HILLT DHE SHLLAF

KOMPRESORI PUNON ME RRYME

SIQ PO SHIHET KOMPRESORI NE FOTO

PER MA SHUM INFO :044 372 629
:049 372 629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim