KOMPRESOR I AJRIT I ARDHUR NGA ITALIA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MJETE PUNE NGA ITALIA 31 Mar 18:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET KOMPRESORI ME GJITHE HILLT DHE SHLLAF

KOMPRESORI PUNON ME RRYME

SIQ PO SHIHET KOMPRESORI NE FOTO

PER MA SHUM INFO :044 372 629
:049 372 629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim