Komplett puntorin me Maqina edhe Material

Shitet nga: Avni 28 Mar 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes puntorin Komplet
Frez e madhe per prerjen e granitit dhe te mermerit 1 vit e vjeter
Frez e vogel per prerje edhe ne kande per 45 shkall
Maqin e gravirimit (shkrimit ) ne gur me gjith shabllona dhe gjilpana per gravirim
Maqina te vogla si jan brusalicat Hitachi,polirkat flex,
Nagaret per mbajtjen e plloqave
Materialet G-664 G-603 G-640
Arkat per varreza
Permendore
Mermer te bardhe dhe pak tiloss
Ne numer te viberit ka vetem mundesi kontakti
+38649851764 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim