Kompresor me ajr Demag Mannesmann SC20DS-2

Shitet nga: Cimi 28 Krr 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Kompresori me ajr Demag Mannesmann SC20DS-2.
Viti i prodhimit 1991
1530 orë pune
me gyp 20 metra dhe 1 hillt 24 kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim