MBUSHES AKUMULATORI EINHEL 12V DHE 6V

Shitet nga: ahmet Dje 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes mbushesin e akumulatorit einhel origjinal gjerman esht shum i rujten si i ri me kan eka per 6v dhe 12v. E MBUSH SHPEJT DHE NORMAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim