Makinë- stacion për BGA çipa Model R6500 , 1300W

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 01 Krr 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makinë- stacion për BGA çipa Model R6500 , 1300W ,220V është e re dhe e papërdorur.
Për më shumë informata vizito
www.smarttronik.com
ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_product=685&controller=product&id_lang=2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim