Makine per qepje automatike

Shitet nga: shpat 11 Gsh 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet makina per qepjen e mbulesave, jorganave, e shume e shume artikuj te tjer dhe te gjitha qepjet behen ne menyre automatike, gjithqka qe duhet qeshte qe dizajnin e deshiruar ta vendosim ne kompjuterin e makines.
> Karakteristikat e saj jane:
•Motor kryesor bosht; Motor stepper
•Gjatsia per thurje: 2-7 meter
•Goditje e rotari; Liber i madh rrotullues
•Power: nje fazore 22V 50Hz
•Shpejtesia e anijes rrotullimit- max 2200 rpm
•konsumi i energjise 1.5 Kw
•viti i prodhimit 2012
Makina gjendet ne Shkoder/Shqiperi por pa problem vie edhe ne Kosove
Nr kontaktues:
Per Kosove: +37744/901/903 +viber
Per Shqiperi +35569/916/5553 + viber
Pres klient serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim