Maqina e mallterit PFT G4

Shitet nga: Nezir 28 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet maqina e mallterit PFT G4 maqina eshte ne gjendje te rregullt maqina posedon matorrin e ujit te vetin viti i prodhimit eshte 1998 gjithashtu maqina eshte e ruajtur dhe ka punuar shum pak per me shum informata kontaktoni ne numrin e telefonit 044344076 cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim