PJES PER KORPA NGA ITALIA

Shitet nga: Dje 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITEN PJEST PER KORPA TE ARDHURA NGA ITALIA

KAMT PER KORP NGA 50 EURO NE COP

DY KLIPA PER NIVELIZIM TE KORPES NGA 50 EURO COPA

DY KLIPA PER LARTSI TE KORPES MA TE GJATIT QE JAN NE FOTO NGA 100 EURO COPA

GJENERATORI I KORPES KOMPLET ME POMPE TE ULJES 250 EURO

POMPAT E VAJIT PER FUNKSIONIMIN E KORPES NGA 150 EURO COPA

ETJ ..PER MA SHUM INFO NE TEL 044 372629 DHE 049 372 629..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim