Pegull per tepiha dhe per cerada

Shitet nga: afrim 08 Nën 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
PEGULL PER tepiha edhe per cerada TE INTERESUARIT NE TEL 049 044 148 631
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim