Raft qe rrotullohet per Shrafa (Bulona)

Shitet nga: xx Sot 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Urgjent raft qe rrotullohet me shum dollapa per shrafa dhe gjera te vogla.
Per me shum kontaktoni ne tel ose viber
+377 44 374 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim