SHES MAKINEN PËR QEPJEN E RROBAVE

Shitet nga: Detar Hoxha 10 Tet 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina eshte e perdorur dhe ka prejardhje na Gjermania shih fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim