SHITET KOMPRESORI (VIBRATORI) NGA ITALIA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MJETE PUNE NGA ITALIA 31 Mar 18:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
SHITET KOMPRESORI DHE VIBRATORI

SIQ PO SHIHET NE FOTO I ARDHUR NGA ITALIA

PER MA SHUM INFO NE TEL : 044/049 372 629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim