Termometra infrared -matje nga distanca e temperat

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 17 Tet 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Termometër infrared për matjen e temperatures nga distanca.
Vizitoni www.smarttronik.com
ose linkun direkt :
http://smarttronik.com/index.php?id_product=215&controller=product&id_lang=2
dhe :
http://smarttronik.com/index.php?id_product=441&controller=product&id_lang=2

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim