ZDRUKTHI me rrym zdrukthtar dru ...

Shitet nga: Valon 02 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes zdrukthin me rryme shum i mire
me kaish rryp dhe mund te rregullohet sadush grryerja
shitet lir..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim