cerkullari osht ne gjendje shum te nir

Shitet nga: goni 12 Shk 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Cerkullar me shum operacjone kthet 45 shkall ulet tehi sa nevoitet po eka edhe qpojsen dhe punon perfekt plus ika edhe dy teha tri pa perdor ok osht trefz shumm i fort edhe nprerje i sakt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim