*JAPIM SKELE ME QERA*

Shitet nga: 20 Mar 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi mbi 2000m2 të tipit LAYHER-Gjermanë .ne bëjm montimin e skelev me shum siguri dhe korretsi. Na gjeni edhe ne facebook ( meb skele) mob- 044367777.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim