Shtylla dhe Kabllo elektrike R-4x70

Shitet nga: Ibrahim 27 Tet 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes linjen e rrymes qe e kam heke 5 bandera te rrymes te drurir me gjatesi 9 m dhe130 m kabull trashe me 4 fije 4 X 70.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim