5.90 shesim dhe montojme --LAMINAT--

Shitet nga: Laminat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Prishtinë
shesim dhe montojme laminat gjerman me qmim shume te volitshum 5.90 euro metra info ne tel 045-552-995 pas blerjes montimi i menjehershem

kontakti ne tel prej 8.00-23.30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim