Dyer per Shtepi

Shitet nga: Arsim 28 Dhj 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Nje Der e madhe e hyrjes
3 Dyer te Dhomave
dhe nje Mbuloj e aluminit per balkon
apo mund te perdoret si kabin mbuluese ne 3 anet dhe mbuloj nalt
cmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim