Gypa per ujsjells fi 90.100

Shitet nga: gypa 10 Qer 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
shiten afro 1500 metra gypa per ujsjelles me shtypje deri 10 bar fi 90 dhe 100 , me kan tepruar nga nje tender i ujsellsit
5euro metra
044432059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim