JAPIM SKELE ME QERA. ( viber 044367777)

Shitet nga: AgronI 17 Qer 02:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kemi mbi 2000m2 të tipit LAYHER-Gjermanë .ne bëjm montimin e skelev me shum siguri dhe koreksi dhe mbi 220 m2 të montuara i keni 2 ditë ( Gratis) mob- 044367777.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim