ROLETA TE JASHTME nga Plastika dhe AL

Shitet nga: Arjanit 17 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Super ofert nga Roleta Bliri
Roleta të jashtme nga PVC(plastika) dhe ALUMINI
Roletat punohen sipas masave te dritares.

Me garancion deri ne 5vjet, cilesi e lart, çmimet me te lira ne treg!

Keto roleta sherbejn per ndalimin e drites pra erresimin total te dhomes, mbrojtjes nga Dielli, ndalon te ftoftit deri ne 20% si dhe zvoglon zhurmen.
Njoftojm diasporen se munden me porosit roleta pa qen prezent, dhe se garantojm ne kualitetin tone.


Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta numra kontaktues:
044-200-070.
045-661-844 (viber, whatt's app)./
049-401-904

Per me shume punime tona mund ti shikoni ne facebook - Roleta Bliri

https://www.facebook.com/roleta.bliri


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim