Rafta te ardhur nga HOLANDA

Shitet nga: Musli Sot 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jan shum tmir per supermarketa dhe sende te ndryshme shum tmir te ardhur nga holanda ju mungojn shpinat mbrapa .Raftat nuk i daj janë dikun 65m Info 044198111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim