Roleta te jashtme nga Plastika

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Roleta Bliri 21 Maj 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Super ofert nga Roleta Bliri,
Roleta të jashtme nga PVC(plastika)
Roletat punohen sipas masave te dritares.

Me garancion deri ne 5vjet, cilesi e lart, çmimet me te lira ne treg!

Keto roleta sherbejn per ndalimin e drites pra erresimin total te dhomes, mbrojtjes nga Dielli, ndalon te ftoftit deri ne 20% si dhe zvoglon zhurmen.
Njoftojm diasporen se munden me porosit roleta pa qen prezent, dhe se garantojm ne kualitetin tone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim