SHITET LUHATSJA PER OBORR

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fadil 16 Krr 21:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Antikë dhe Art
SHITET LUHATSJA PER SHTEPI OSE OBORR

ESHTE ME GJENDJE TE MIR

ME NGJYRE TE KUQE DHE TE BARDHE

PER MA SHUM INFO KONTAKTONI NE TEL:044 480 598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim