"Dyer te Drurit te lira 60 eu tel:045474071"

Shitet nga: Qlirim 18 Gsh 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare te drurit ne te gjitha dimensionet tel:045474071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim