5 dritare druri

Shitet nga: Besnik 07 Shk 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 5 dritare druri shum te ruajtura jan shum pak te perdorura dhe pa asnje defekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim