DERE nga Alumini

Shitet nga: Ramadan Ramadani 19 Maj 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesin ket der qe shifet ne foto :
Dimenzionet :
Gjersia 194.5 cm
Lartesia 206.5 cm
Cmimi 215€
Dera nuk eshte perdorur per arsyje se nuk eshte pershtatur krahu ne lokalin ton ...
Me respekt
R.Ramadani
044-286-799
RamadanRamadani@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim