DRITARE TE DRURIT

Shitet nga: Butrint Pllashniku 16 Mar 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
SHES DY DIRTARE TE DRURIT ME QMIM TE VOLITSHEM 25 EURO PER COPE

KONTAKTI : +377 44 557 227 VIBER

: 049 557 227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim