DYER HARMONIK

Shitet nga: METI MONT Sot 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER HARMONIK SIPAS POROSIS
ROLETA TE JASHTME NGA PVC DHE ALUMINI
PERDE TRAK SHIRITORE ROLLO PERDE
ROLLO ZEBRA VENECIANE NGA DRURI
+377 44100 035 049 114 635..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim