DYER TE DRURIT PER TARASA

Shitet nga: Butrint Pllashniku 15 Jan 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
SHES DYERT E DRURIT PER TARASA TE PERDORURA SHITEN ME QMIM TE VOLITSHEM, DYERT E TARASAVE 45 EURO COPA.
KONTAKTI : viber +37744557227 dhe 049557227
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim