Dritare Mahagon Lesna

Shitet nga: Valon Sot 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
45 dritare mahagon lesna
9 dyr te terasave TE GJITHA JAN ME KIPER
4 dritare te banjove
te gjitha LESNA MAHAGON


Viber : +37744404811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim