Dritare druri

Shitet nga: bajram 06 Dhj 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dhjete (10) dritare druri (dimendioni 80X140cm) shume pak te perdorura, po ashtu edhe dy dyer te tarasave dhe nje dritare te banjos.
Dritaret jane me mekanizmin me modern dhe jane te lidhura, prodhim te Lesnes.
Te gjitha keto shiten vetem se bashku, çmimi per dritare eshte 12 euro per dyer 18 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim