Dritare te plstikes

Shitet nga: aluplast 24 Sht 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
ofrojm dritare te plastkikes me teknologji gjermane dhe austriake me qmimet me te lira ne kosove me tre diktuna

DRITARE 80-140 PER VETEM 85 EU ME GJETH MONTIM E TRANSPORT NE TER KOSOVEN

DRITARE 80-210VETEM 129EU

DRITARE 60-60 GRATIS DY COPA

DRITARE SDANDARDE ME GJETH ROLETA ALUMIN OSE PLASTIK VETAM 135 EU

DRITARE TE BALLOKONAVE STANDARDE ME GJETH ROLET PER VETEM 199EU

DYER TE BNJOVE PER VETEM 119EU .GARANCIONI 10 VITE ME SHKRIM

SI DHE DYER TE HYMJES ME MODERNE NE TER KOSOVEN DUKE FILLUAR PREJ 250EU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim