Dritaret dhe dyert nga plastika

Shitet nga: NNSH "NASA" 16 Jan 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dritaret dhe dyert nga plastika me trashesi te profilit t=6 cm dhe dy xhama.
Dimesionet:
Dritare (1.95*0.55) m'
Dere(fikse) 0.90*2.30 m'
Dritare(fikse) 3 cope 1.60*0.60 m'
Qmimi me marreveshje!
049344020
044669607
Viber:+38649344020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim