Dyer dhe dritare me shumic edhe pakic tel

Shitet nga: Shpeta 07 Shk 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe Dritare me dimezione te ndryshme tel:045982232
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim