Dyer dritare dhe të tjera

Shitet nga: fahri 08 Pri 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Derë e hyrjes , 4 dritare , derë e banjos , kuzhinë e thjeshtë si dhe kulmi me rreth 1000 tjegulla (qeremide) dhe traj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim