Dyer ne Gjithë Kosoven

Shitet nga: Qlirim Sot 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare te drurit, Prodhojm dyer te dhomave te kuzhinave te ballkoneve te banjos te hyrjes Dritare te druri . Çmimi 60 Euro dera e kaft dera me ngjyr te bardh 70 euro dera krejt Dru 85 euro viber +37744729271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim