Dyer te dhomave tel:045474071

Shitet nga: shpeta 22 Dhj 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prodhojm dyer dhe dritare nga druri me qmime dhe dimensione te ndryshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim