Dyer te drurit super zbritje

Shitet nga: ilir Dje 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te drurit me qmime te ndryshme 60 deri 150 euro ka zbritje tel:045474071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim