Extra Dyer per Dhoma

Shitet nga: Qlirimi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer me ngjyr te bardh 70€ euro tel:044729271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim