Kornize nga alumini

Shitet nga: Naser Canolli 14 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dera bashke me korniz, gjersia- 1.66cm,
gjatesia- 2.56m
Korrniza komplet me xhama-
gjersia3.00cm dhe gjatsia, 2.56m
korrniza tjeter e kompletuar me xhama,
2.16cm gjersia dhe gjatesia- 2.47m
te gjitha korrnizat kan dabll xhama te kualitetit te larte si dhe 60 metra ulluqe per shtepi.
cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim