Motorr per dyer te garazha-APRIMATIC

Shitet nga: Gezim 11 Qer 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes motorrin per dyer te garazhave.dyerve mbeshtjellese:

Made in Italy-aprimatic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim