She dritat

Shitet nga: Shpend 24 Shk 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 2 dy drita per lokale afariste

Dritat jane ne gjendje te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim