Shes dyer gjermane

Shitet nga: Erion 15 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer gjermane te veshura me llaster Rostfraj 5 copa .750 •2000 madhesia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim